« Alle Evenementen

Kamer muziek ruinekerk bergen
Muziek

Rick Stotijn contrabas, Hans Eijsackers piano en Bram van Sambbeek fagot | Duinstreek Kamermuziek

25 januari, 2026
15:00 tot 17:00
€23

Heeft u vragen over dit evenement? Neem dan direct contact op met de organisator.

Dit evenement wordt georganiseerd door:

Gegevens

Datum:
25 januari, 2026
Tijd:
15:00 tot 17:00
Series:
Kosten:
€23
Evenement Categorie:
Site:
https://www.duinstreekkamermuziek.nl/posts/kamermuziek-in-de-ruinekerk-programma-2025-2026

Organisator

Duinstreek Kamermuziek
Telefoon
06 50 58 43 08
E-mail
info@duinstreekkamermuziek.nl
Bekijk de site van Organisator
Tickets

Hier gaan drie van Nederlands grootste musici, internationaal vermaarde meesters op hun instrument, samen een fantastische reis door de muziek maken. We gaan Paganini Variaties horen, maar dan wel even heel erg anders. Het lijkt alsof we de stem van Frank Sinatra horen, in een werk van jazzmaster Chick Corea. ‘Since I’ve been loving you too long’ van de grote popformatie Led Zeppelin. En dan opeens klinken er twee seizoenen uit Piazzolla’s vier jaargetijden in Buenos Aires en dan nog zoveel meer.

Rick Stotijn, contrabas, Hans Eijsackers, piano, Bram van Sambeek, fagot.
Een fantastische reis door de muziek, met Paganini Variaties, maar dan heel anders, twee seizoenen uit Piazzolla’s vier jaargetijden in Buenos Aires, en meer.

Duinstreek Kamermuziek

Onze programmeur is er weer op tijd in geslaagd een serie zeer interessante concerten vast te zetten voor het volgend seizoen.

Een abonnement voor zes concerten kost € 115,-. Op 200 plaatsen worden er maximaal 130 abonnementen vrijgegeven, om ook kaarten over te houden voor belangstellenden voor losse concerten.

Een abonnement bestellen kan door het bedrag over te maken op het rekeningnummer van de stichting Muziek in de Ruïnekerk: NL45 INGB 0000 300977 met vermelding van uw naam, e-mailadres en aantal personen. U krijgt dan een bevestiging per e-mail en het abonnement ligt klaar bij het eerste concert.

*Losse kaarten kosten € 23,-. De verkoop hiervan start vanaf 1 augusts. U krijgt automatisch op het opgegeven e-mailadres een bevestiging, die tevens geldt als toegangsbewijs (geprint of op de telefoon).

Heeft u vragen over dit evenement? Neem dan direct contact op met de organisator.